17 czerwca br. w naszej szkole odbył się konkurs przyrodniczy „Ptaki wokół nas”, skierowany do uczniów klas III–IV. Każdą klasę reprezentowała dwuosobowa drużyna, która miała okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat gatunków ptaków, ich zwyczajów oraz roli, jaką odgrywają w środowisku naturalnym.
Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, spostrzegawczością i imponującą wiedzą przyrodniczą. Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze, a poziom konkursu był bardzo wysoki.
Wyniki konkursu:
I miejsce – WOJEWSKA POLA i KACZOROWSKI KONRAD klasa IVa
II miejsce – PAWLAK ALAN i SKWIERAWSKI FILIP klasa IIIb
III miejsce – GINTER STANISŁAW i ZAKRZEWSKI HENRYK klasa IIIc
GRATULUJEMY!
Konkurs został przeprowadzony dzięki pomocy i wsparciu Zaborskiego Parku Krajobrazowego, za co składamy serdeczne podziękowania. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Pani Grażyny Jaszewskiej za zaangażowanie oraz cenne wsparcie merytoryczne.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Mamy nadzieję, że konkurs zachęcił uczniów do jeszcze uważniejszego obserwowania przyrody i poznawania fascynującego świata ptaków.