19 czerwca z inicjatywy Małego Samorządu szkolnego zorganizowany został w naszej szkole "Dzień bez plecaka". Był to czas, który pozwolił uczniom na chwilę oddechu od codziennego obowiązku noszenia plecaków. W tym dniu uczniowie mieli okazję wykazać się kreatywnością i poczuciem humoru wybierając nietypowe "opakowanie" na swoje podręczniki i przybory szkolne.
Dziękujemy wspieranie naszych akcji i życzymy udanych wakacji.
W nowym roku szkolnym wrócimy z kolejnymi pomysłami.
Opiekunowie Małego Samorządu:
A. Szynalewska
K. Smentek
A. Drewek