Nagrody Burmistrza Miasta Chojnice 2026

| Opublikowane w: Aktualności
Nagrody Burmistrza Miasta Chojnice 2026

Uczniowie naszej szkoły  z Nagrodą Burmistrza Miasta Chojnice!

Z ogromną radością informujemy, że pięcioro uczniów naszej szkoły zostało uhonorowanych Nagrodą Burmistrza, za szczególne osiągnięcia w nauce i  sporcie.

Wyróżnieni uczniowie to:

  • Antoni Trzebiatowski – Najlepszy Absolwent
  • Nina Fierek – Najlepszy Sportowiec
  • Natalia Sikorska – Najlepszy Sportowiec
  • Nadia Kurlandt – Najlepszy Sportowiec
  • Zofia Krakowiak – Najlepszy Uczeń

Wywiad z Antkiem Trzebiatowskim Ze złamaną ręką po nagrodę burmistrza. Niezwykła determinacja absolwenta "trójki" - wiadomości Chojnice

Nagroda Burmistrza to prestiżowe wyróżnienie, tym bardziej cieszymy się, że wysiłek, umiejętności i pasja naszych uczniów zostały dostrzeżone! Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich rodzicom i nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów i motywacji do działania!