Uczniowie naszej szkoły z Nagrodą Burmistrza Miasta Chojnice!
Z ogromną radością informujemy, że pięcioro uczniów naszej szkoły zostało uhonorowanych Nagrodą Burmistrza, za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie.
Wyróżnieni uczniowie to:
- Antoni Trzebiatowski – Najlepszy Absolwent
- Nina Fierek – Najlepszy Sportowiec
- Natalia Sikorska – Najlepszy Sportowiec
- Nadia Kurlandt – Najlepszy Sportowiec
- Zofia Krakowiak – Najlepszy Uczeń
Wywiad z Antkiem Trzebiatowskim Ze złamaną ręką po nagrodę burmistrza. Niezwykła determinacja absolwenta "trójki" - wiadomości Chojnice
Nagroda Burmistrza to prestiżowe wyróżnienie, tym bardziej cieszymy się, że wysiłek, umiejętności i pasja naszych uczniów zostały dostrzeżone! Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich rodzicom i nauczycielom! Życzymy dalszych sukcesów i motywacji do działania!