Życzenia dla nauczycieli

| Opublikowane w: Aktualności
Życzenia dla nauczycieli

W Zespole Szkolno –Przedszkolnym nr 3 w Chojnicach tuż przed Dniem Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie przy kawie wszystkich pracowników placówki oraz emerytowanych już pracowników. Zorganizowano je w nowej stołówce szkolnej. Poprzedził je program artystyczny w sali gimnastycznej przygotowany przez wychowanków przedszkola oraz starszych i młodszych uczniów SP3. Były tańce, scenki, piosenki i wierszowana laurka. Ze sceny popłynęły słowa najmilszych i najserdeczniejszych podziękowań dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Tuż po występie dziecięcym, podkreślił je także dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach, Karol Kołyszko dziękując za trud codziennej pracy, efektywność w działaniu i oddanie okazywane uczniom zdobywającym kolejne etapy wiedzy, umiejętności oraz rozwijającym tu swoje indywidualne predyspozycje i talenty. Dyrektor podziękował również pracownikom administracji i obsługi za ogrom wysiłku wkładany w codzienny rytm pracy placówki. Do kilkunastu pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych trafiły Nagrody Dyrektora przyznawane corocznie z okazji Święta Edukacji Narodowej. Nagrodami Burmistrza Miasta bieżącym roku wyróżniono panie: Marię Wolanik i Annę Homę, Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę uhonorowano panie Celinę Babińską i Danutę Lamczyk.

(Z Sz-P nr 3)