BRĄZOWA NICOLA!!!

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
BRĄZOWA NICOLA!!!

Międzynarodowy sukces Chojnickich Tancerki z klasy VII c SP nr 3 reprezentującej Akademię Tańca "Piętro Wyżej" na Mistrzostwach Świata WADF w Płocku.

Podczas zawodów  World Championships Artistic Dance- Mistrzostwa Świata WADF, które odbyły się w dniach 11-13 października w Płocku, wystąpiło ok. 3,2 tyś. zawodników z całego świata, prezentując blisko 6 tysięcy pokazów. Oceniane były występy formacji, mini formacji, duetów oraz solistów w kategoriach: jazz, modern, hip hop, dance, disco artistic dance show i masters.

Celem imprezy była konfrontacja umiejętności tanecznych uczestników z Polski na tle europejskiego i światowego czempionatu.

Spośród uczestników znakomicie wypadła Nicola Szreder z klasy VII c zdobywając brązowy medal Mistrzostw Świata w kategorii Artistic Dance Show WCH Small Teams oraz zajmując SOLO na MŚ- czwarte miejsce w kategorii Contemporary Balet Solo Junior.

Historycznie patrząc, są to najwyższe miejsca na tego rodzaju imprezie, które udało się osiągnąć- jakiejkolwiek tancerce z naszego regionu.

Serdeczne gratulacje.