Kolorowe szafki w SP3

| Opublikowane w: Aktualności
Kolorowe szafki w SP3

Korytarze w SP 3 zmieniły się ostatnio nie do poznania! Stało się tak za sprawą pięknych, kolorowych, nowych szafek, których celem nadrzędnym poza, oczywistymi walorami estetycznymi, jest odciążenie dziecięcych plecaków.

Decyzja dotycząca zakupu szafek została podjęta przez Dyrekcję szkoły, Radę Pedagogiczną oraz Radę Rodziców. Ten ostatni podmiot z przewodniczącą p. Moniką Kolińską był głównym pomysłodawcą, inicjatorem i 100% sponsorem całego przedsięwzięcia. W swoją prywatną szafkę, do której dostępu broni cztero-cyfrowy kod znany tylko właścicielowi, zostali zaopatrzeni wszyscy uczniowie z klas IV-VII. Pomysł spotkał się z akceptacją i ogromną aprobatą zarówno ze strony rodziców, nauczycieli szkoły jak i samych uczniów. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że jest strzałem w 10!