Wyniki konkursu z języka angielskiego

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Wyniki konkursu z języka angielskiego

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „UCZEŃ PODWÓJNIE WYJĄTKOWY”  DLA UCZNIÓW - DYSLEKTYKÓW Z KLAS IV I V Z OKAZJI „EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI”

W piątek 11.10 2019 w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego „Uczeń podwójnie wyjątkowy”.

Celem konkursu było:

• propagowanie osiągnięć dzieci posiadających opinię Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej o ryzyku występowania dysleksji i dysleksji,
  • doskonalenie umiejętności wykorzystywania zdobytej wiedzy,
  • doskonalenie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i uświadomienie uczniom ich mocnych stron,
  • zachęcanie do systematycznego zdobywania wiedzy,

W konkursie udział wzięło 8 uczniów klas IV-V z naszej szkoły. Uczniowie pisali test 45 minut. Obejmował on takie zagadnienia jak rozumienie tekstu pisanego, umiejętność odpowiedniego zareagowania w danej sytuacji, znajomość form czasów oraz słownictwa z różnych dziedzin.

Laureatami konkursu zostali:

I m-ce Antonina Lewińska IV b

II m-ce Laura Goss Vc ex aequo

II m-ce Amelia Stanisławska Vc

Nagrody główne i dyplomy otrzymują uczniowie, którzy zajęli I i II miejsca. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy okolicznościowe oraz drobne nagrody rzeczowe. Sponsorem nagród było: Polskie Towarzystwo Dysleksji. Rozdanie nagród nastąpi na najbliższym apelu z okazji imienin Naszej Szkoły.

Zwycięzcom konkursu bardzo gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach językowych.