Sportowo-taneczne dokonania Amelki

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne, Sport
Sportowo-taneczne dokonania Amelki

Amelia Pawlak, uczennica klasy 6d Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kolejarzy Chojnickich, została zwyciężczynią w II Ogólnopolskim Programie Enea Akademia Talentów w kategorii „Sport”. Znalazła się w gronie 18 uczniów z Polski, którzy otrzymali stypendia na rozwój swoich pasji naukowych, artystycznych i sportowych. Enea Akademia Talentów to stypendium dla uzdolnionych uczniów, która wspiera utalentowaną młodzież. Konkurs składał się z 3 etapów. Ostatnim etapem konkursu, niezwykle emocjonującym, było nagranie filmu promującego własne umiejętności, na który można było głosować.

Amelka odnosi sukcesy w tańcu, akrobatyce tanecznej i cheerleaderingu na arenie ogólnopolskiej, wojewódzkiej i lokalnej. Pod okiem trenerów rozwija się z sukcesami od 4 roku życia. Jednym z jej doniosłych sukcesów jest zdobycie Mistrzostwa Polski Tańca Nowoczesnego.

Amelia składa ogromne podziękowania Wszystkim tym, którzy na nią głosowali, szkolnym kolegom i koleżankom, a w szczególności Pani Joannie Jaster - wychowawczyni, która zgłosiła ją do tego programu.

Amelko, Trójka jest z Ciebie dumna! Życzymy Tobie kolejnych sukcesów!