Powiatowy konkurs z j.angielskiego

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
Powiatowy konkurs z j.angielskiego

Uczniowie naszej szkoły - Klaudia Kowalska, Krzysztof Pestka, Adam Paprocki oraz Karol Koczur wzięli udział w Powiatowej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w dniu 11 grudnia 2019r. organizowanej przez II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap to test pisemny, drugi etap miał charakter ustny. W tej części uczniowie musieli wykazać się umiejętnością prowadzenia rozmowy na tematy ważne dla młodych ludzi, jak np.: plany na przyszłość, koleżeńskość, zainteresowania. Do drugiego etapu zakwalifikowała się Klaudia Kowalska oraz Adam Paprocki (oboje z klasy 8a) zajmując odpowiednio 5 i 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy.