Ferie zimowe 2020

| Opublikowane w: Aktualności
Ferie zimowe 2020

Bardzo bogata oferta ferii zimowych z „Sępikiem” sprawiła, że podczas zimowej przerwy od nauki nie można było się nudzić. Wcale nie trzeba było wyjeżdżać, żeby ciekawie i aktywnie spędzić ten czas. Potwierdzić to mogą uczestnicy wypoczynku: Adrian, Alan, Dagmara, Kaja, Igor, Michał, Sandra, Ania, Borys, Oliwer. A zrobienie maski karnawałowej przez dzieci było okazją do świetnej zabawy!

Podczas ferii dzieci miały okazję również spróbować swoich sił na parkiecie w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w ramach bardzo ciekawych zajęć ruchowo- tanecznych. Pogoda niestety nie sprzyjała ku lepieniu bałwana... ale to nie stanowiło żadnej przeszkody żeby zawalczyć w bitwie na śnieżki ;) Wspominaliśmy również Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci stworzyły piękne laurki, które później wręczyły swoim kochanym Dziadkom.