Dzień otwartych drzwi w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach

Dzień otwartych drzwi w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach

W sobotę 8 lutego 2020 roku w godz. 10.00 – 12.00 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach otwiera swoje drzwi dla rodziców oraz  dzieci, które od września rozpoczną naukę w  klasach pierwszych. Goście będą mogli  poznać kompleksowo wyremontowaną szkołę, jej nowoczesną bazę dydaktyczną oraz zaznajomić się z ofertą edukacyjną, wychowawczą i opiekuńczą placówki.

Prezentacja szkoły będzie okazją, aby pobyć w miejscach, w których najmłodsze dzieci uczą się, rozwijają swoje zainteresowania, talenty, spędzają czas wolny oraz pozwoli gościom zaznajomić się z pracą kadry pedagogicznej, która pomaga najmłodszym w dobrym szkolnym starcie. Będzie też możliwość zapisania dzieci do szkoły. Serdecznie zapraszamy!

(SP Sz-P nr 3)