Międzyświetlicowy konkurs plastyczny

| Opublikowane w: Konkursy
Międzyświetlicowy konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Chojnicach. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 21.03.2018 przez komisję powołaną przez organizatora. Adresatami konkursu byli wszyscy wychowankowie klas I-III, uczęszczający do świetlicy. Naszą Szkołę reprezentowały następujące uczennice:

Aleksandra Lis, (kl. I „a”), Patrycja Lica (kl. I „a”), Lilianna Dąbkowska, (kl. I „a”), Zofia Lewińska (kl. I „a”), Aleksandra Ludka (kl. I „b”), Wiktoria Breza, (kl. I „c”), Paula Fryca (kl. II „b”), Amelia Blukiz (kl. II „c”), Sandra Werner (kl. II „c”).

I miejsce wywalczyła Patrycja Lica (z klasy I „a”),

wyróżnienie otrzymała Aleksandra Lis (z klasy I „a”).

Uczennice odzwierciedliły w swoich pracach piękno i bogactwo wiosennych barw występujących w przyrodzie. Prace plastyczne zostały wykonane pod kierunkiem wychowawcy świetlicy p. Agnieszki Wojcik.