Konkurs ogólnopolski

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
Konkurs ogólnopolski
Zadaniem uczestników będzie odpowiedzenie na pytania testowe. Każdy z testów składa się z 21 pytań jednokrotnego wyboru o różnym stopniu zaawansowania.

Nagrody
W naszym konkursie nie ma przegranych.Uczniowie uczestniczący w ogólnopolskim konkursie, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom uznania, a uczeń, który uzyska najlepszy wynik w szkole, a nie jest laureatem lub wyróżnionym, otrzyma medal, dzięki czemu w każdej szkole znajdzie się zwycięzca konkursu. Najlepsi otrzymają tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu, dyplomy i nagrody.

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny” odbędzie się 24 marca 2020 r.
Do konkursu zachęcamy uczniów klas 8. Maksymalnie 10 osób. Koordynatorem w szkole jest p. Weroniki Rapir.  Chęć udziału proszę zgłaszać bezpośrednio w sali nr 6.
Uczestnik deklarujący udział w konkursie wpłaca wpisowe w wysokości 9,00 zł.