Dzieciństwo wierszem malowane 2020

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Dzieciństwo wierszem malowane 2020

26 lutego 2020 r. w bibliotece szkolnej mieliśmy okazję posłuchać wierszy, które przygotowali uczestnicy szkolnego konkursu recytatorskiego „Dzieciństwo wierszem malowane”. W tym roku uczniowie zaprezentowali bardzo różnorodną poezję współczesną przeplataną klasyką  gatunku autorstwa Brzechwy i Tuwima oraz wiersze, po które sięga się, by zachwycić słuchaczy wspaniałą aurą poetyckiego przekazu. Wszystkim recytatorom bardzo gratulujemy popisów na szkolnej poetyckiej scenie. Cieszymy się, że uczniowie, którzy zajęli pierwsze, drugie i trzecie miejsce będą reprezentować naszą szkołę w recytacjach miejskich , które odbędą się 11 marca 2020 r. w Chojnickim Centrum Kultury.

Laureaci konkursu i recytatorzy wyróżnieni

Klasy 1- 3

1. Anna Skorupska,
  2. Paulina Radtke, 2a
  3. Aleksander Kotarski, 3c
  4. wyróżnienia: Wiktoria Grubicka, 2c;Julian Kotarski, 2c; Amelia Hinc, 3c

Nagrody za debiut w konkursie recytatorskim: Lilianna Klimas, 1c; Martyna Wardin, 1a; Bartosz Gruna, 1a

Klasy 4 – 6

1. Helena Brzezińska, 5b;