„Trójka” najlepsza w ręczną

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Sport
„Trójka” najlepsza w ręczną

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 3 zwyciężyła w miejskich rozgrywkach piłki ręcznej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt w piłkę ręczną rozegrane zostały zgodnie z kalendarzem Szkolnego Związku Sportowego. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach. Do zawodów przystąpiły reprezentacje chojnickich szkól podstawowych z klas 7-8.

Nasze dziewczęta okazały się najlepsze podczas tegorocznych rozgrywek. Pokonały koleżanki z SP 5, SP 7 i SP 8. Tym samym wywalczyły awans do finału powiatowego szkolnych rozgrywek, który rozegranie zostanie w Czersku.

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Glamowska, Paulina Peplińska, Wanessa Rolbiecka, Martyna Orłowska, Paulina Lica, Martyna Czapiewska, Leokadia Gruna, Kinga Śmigalska, Oliwia Młodzianowska, Amanda Gąsiorowska, Anastazaja Gruna. Opiekunem drużyny jest pani Renata Włodarczak.

Serdecznie gratulujemy naszym piłkarkom i trzymamy kciuki za udział w zawodach powiatowych.