Zbiórka głośników komputerowych w szkole

Zbiórka głośników komputerowych w szkole

W szkole rozpoczynamy akcję zaopatrywania sal lekcyjnych w komputery dawniej użytkowane w pracowniach informatycznych. Teraz sprzęt służyć będzie w salach lekcyjnych dziennikowi elektronicznemu  wprowadzanemu w szkole. Sprzęt multimedialny na pewno urozmaici uczniom lekcje.

Niestety do prezentacji treści dydaktycznych niezbędne są głośniki, dlatego zwracamy się  z prośbą do osób, które posiadają zbędne, ale sprawne głośniki  o ich przekazanie szkole. Są bardzo potrzebne właśnie teraz na starcie komputeryzacji sal lekcyjnych. Zbiórkę głośników prowadzi pani Weronika Rapir w sali nr 6, można również zostawić w pokoju nauczycielskim. Za przyłączenie się do akcji – zbiórki głośników już teraz bardzo dziękujemy.