Spotkajmy się w bibliotece :)

| Opublikowane w: Aktualności
Spotkajmy się w bibliotece :)

Dnia 10.04.2018 r. w bibliotece szkolnej odbyły się spotkania czytelnicze z okazji kwietnia jako miesiąca książki (2 kwiecień Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, 23 kwiecień – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich). Uczestnicy (grupy przedszkolne Żabki i Motylki, klasa IIIc, Ia, IIa, IIb) wysłuchali wybranej bajki, którą przeczytały starsze uczennice należące do Szkolnego Koła Wolontariatu (Marika Nieżurawska, Julia Orlikowska, Marika Singer).
Na dzieci czekały zagadki, krzyżówki, łamigłówki, kolorowanki. W ramach podsumowania zajęć uczniowie obejrzeli ekranizację wybranej bajki. Spotkania zostały zorganizowane przez p. Joannę Orlikowską i Annę Czajkowską w ramach promocji czytelnictwa w szkole.