Drodzy Rodzice!

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia
Drodzy Rodzice!

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju i na całym świecie, a co za tym idzie z zaleceniami aby wasze dzieci spędzały ten czas w domu rodzinnym, zdajemy  sobie sprawę, że jest to trudny czas dla Waszych dzieci ale też i dla Was, ich rodziców. Jako pedagodzy szkolni i psycholog szkolny jesteśmy gotowi wspierać Państwa w tym trudnym okresie.

Wiemy, że od strony dydaktycznej nasi uczniowie są zaopiekowani przez naszych nauczycieli-przedmiotowców. Niektórzy rodzice, z którymi mamy kontakt twierdzą, że  aż za bardzo. Ale to dobrze! Może mniej czasu spędzą w Internecie, co i tak jest nieuniknione. Pilnujcie Państwo, aby korzystali ze stron internetowych, które coś pożytecznego wnoszą dla ich wiedzy i umiejętności.

Kilka propozycji dla Waszych dzieci:

 

Link do strony z biblioteką e- booków:

Jako specjaliści szkoły chcemy zwrócić Państwa uwagę na dobre strony tej trudnej sytuacji. Możecie Państwo wzmocnić więzi emocjonalne ze swoimi dziećmi, spędzić z nimi więcej czasu, wspólnie gotować posiłki, bawić się, oglądać ciekawe filmy itp. Sądzimy, ze kreatywności Państwu nie zabraknie.

Pamiętajcie Państwo tylko szczera rozmowa, traktowanie dziecka z szacunkiem, nie lekceważenie jego potrzeb czy zmartwień pomoże Wam osiągnąć sukces wychowawczy. Zdajemy sobie również sprawę, że w dalszym ciągu musicie uczęszczać do pracy i wykonywać swoje obowiązki, dlatego nazywajcie starszym dzieciom śmiało wasze oczekiwania, angażujcie je do pomocy w obowiązkach domowych. Głęboko wierzymy, że nasze dzieci są wartościowe, potrafią być odpowiedzialne i są mądre. Wystarczy im zaufać. Życzymy Państwu dużo zdrowia dla całej rodziny i nam wszystkim życzymy szybkiego powrotu do szkoły.

Jesteśmy gotowi udzielić Państwu konsultacji indywidualnej. Czekamy na Państwa pytania. Proszę do nas pisać na specjalnie w tym celu utworzony e-mail: specjaliscisp3@wp.pl

 

Pozdrowienia dla naszych uczniów i dla Państwa.

Pedagodzy szkolni:         Zofia Myszka

Danuta Lamczyk

Psycholog szkolny:         Martina Węsierska