Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zgodnie ze złożoną Państwu obietnicą, mimo niezliczonych trudności i przy zaangażowaniu i poświęceniu wielu osób, wdrażamy dziennik elektroniczny w naszej szkole.

W najbliższych dniach otrzymacie Państwo na adres domowy list polecony ze zwrotnym poświadczeniem odbioru, zawierający podstawowe informacje dotyczące opisu zadań oraz sposobu uzyskania dostępu do Państwa osobistego konta w systemie Synergia. Poprzez stronę internetową mogą Państwo za darmo komunikować się z nauczycielami i sprawdzać postepy w nauce Waszych dzieci. Można również pobrać za darmo na telefon z androidem aplikację "librus synergia" poprzez "sklep play". Dla uczniów aplikacja jest całkowicie darmowa a dla rodziców tylko niektóre dodatkowe funkcje są płatne.

Wprowadzenie dziennika  w formie elektronicznej, w bardzo trudnej obecnie rzeczywistości, znacznie ułatwi komunikację z Państwem, a przede wszystkim umożliwi sprawne przekazywanie materiałów do pracy samodzielnej ucznia w domu.

Odbierając przesyłkę, proszę przestrzegać zaleceń związanych z podstawową higieną i ochroną przed zakażeniem koronawirusem COVID 19, zachowując stosowny dystans w kontaktach z innymi osobami. Proszę zaopatrzyć się we własny długopis, płyn dezynfekujący bądź jednorazowe rękawiczki ochronne czy maskę ochrony osobistej.

Przypominam, że dzieci nie przebywają na feriach, wakacjach, a czas spędzony w domu jest formą kwarantanny społecznej. Dzieci i młodzież bezwzględnie powinny przebywać w domu. Zachęcam dzieci i młodzież oraz Państwa do korzystania z wszelkich form kontaktu oraz zaoferowanych metod pracy przez nauczycieli i wychowawców naszej szkoły. Czas spędzony z dziećmi jest czasem bezcennym, najważniejszym w życiu młodych ludzi, mający wpływ na ich późniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Razem wykorzystajmy ten czas mądrze, rozważnie, odpowiedzialnie, najlepiej jak potrafimy, abyśmy się niebawem spotkali w normalnej rzeczywistości.

P.s. Jeżeli z przyczyn losowych listonosz nie dostarczy Państwu Naszego listu bądź otrzymacie Państwo awizo wzywające Was do  odbioru przesyłki na Poczcie - ZIGNORUJCIE JE - pozostańcie ze względów  bezpieczeństwa  ( długa kolejka, stanie na dworzu,  kontakty z innymi osobami - wirus COVID-19 etc. )   z dziećmi w domu.  Proszę wówczas o kontakt z Naszą Szkołą - telefonicznie nr tel. 523974966 lub e-mailowo trojkachojnice@poczta.onet.pl .  Po otrzymaniu od Państwa informacji o niedostarczeniu przesyłki do miejsca Państwa zamieszkania, Razem ustalimy termin odbioru "listu powitalnego" w budynku Szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3
mgr Karol Kołyszko