Plan Rekolekcji Wielkopostnych

Plan Rekolekcji Wielkopostnych

Dyrektor Szkoły Karol Kołyszko i nauczyciele religii, Panie Maria Wolanik, Katarzyna Pakmur, Monika Czerniak, Joanna Orlikowska, Siostra Laura,  wraz z księżmi rekolekcjonistami, księdzem Markiem Boguszem i księdzem Szymonem Gwardzikiem  z Bazyliki Mniejszej w Chojnicach zapraszają na coroczne Rekolekcje Wielkopostne w dniach 6-8 kwietnia 2020 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Naszych  corocznych Szkolnych Wielkopostnych Rekolekcjach wszystkich Uczniów uczęszczających na lekcje religii wraz z całymi Rodzinami.  Aby wziąć  w nich udział należy korzystając z internetu wejść na stronę internetową Bazyliki Mniejszej w Chojnicach, bazylikachojnice.pl, w prawym górnym rogu pojawi się ikonka bazylika tv, na którą należy kliknąć.Gdyby okazało się, ze nie można się połączyć, proszę być spokojnym, ponieważ tego samego dnia, ok godziny 13 prześlemy filmik z tego spotkania. Plan rekolekcji przedstawia się następująco:

poniedziałek 6.04.2020

godz. 10.00 transmisja nauki rekolekcyjnej on -  line z bazyliki

wtorek 7.04.2020

- godz. 10.00 transmisja drogi krzyżowej  on - line z bazyliki

środa 8.04.2020

- godz. 10.00 transmisja Mszy Świętej on - line z bazyliki

Dodatkowo każdego dnia, od poniedziałku 6.04 do środy 8.04. katecheci będą przesyłać  dodatkowego linka do nauki rekolekcyjnej, z zadaniem dla dzieci.

Potrzebne będą: kredki, zeszyt do religii (jeśli jest w domu) lub kartki.

W tak trudnych Czasach pozostańmy Razem, również w Modlitwie.

Serdecznie Zapraszamy