Kartka dla Medyka 4B

Kartka dla Medyka 4B

Klasa 4B wraz z wychowawcą przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji pt. „Kartka dla Medyka”. Akcja dla uczniów i nauczycieli zainicjowana przez Zytę Czechowską i Jolantę Majkowską, autorki bloga Specjalni.pl, cieszy się ogromną popularnością w Internecie. W obecnej sytuacji pozostajemy w domach, gdy tylko możemy. Natomiast lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, farmaceuci muszą narażać własne zdrowie, aby ratować tych w potrzebie. Uczniowie 4B przysyłają wirtualne kartki dla Medyków. Chcielibyśmy w ten sposób podziękować w szczególności rodzicom uczniów Naszej Szkoły, którzy pracują w szpitalach, przychodniach i aptekach za trud i wysiłek, który wkładają w swoją codzienną pracę oraz walkę z Koronawirusem.