Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

Nasi niezawodni i bardzo pracowici przyrodnicy, którzy 22 kwietnia z oczywistych powodów nie mogli popisać się wspólnym przygotowaniem szkolnych obchodów Dnia Ziemi, teraz dzielą się z Wami efektami swojej pracy wykonanej w czasie, kiedy nie mogą spotkać się w szkole i razem zabrać się za ekologiczne przedsięwzięcia.
Przyrodnicy działali w tym roku za pośrednictwem szkolnych łączy, pracowali z wielkim eko zapałem, toteż efekty ich twórczości są godne podziwu! Wszystkie wykonane przez nich prace plastyczne, przestrzenne, gry czy też przedmioty (maseczki mam na myśli!!! )teraz najbardziej potrzebne Ziemianom powstawały w domowych zaciszach i posiadają ekologiczne przesłanie. Przyrodnicy zebrali także fotografie urokliwych miejsc na Ziemi, które odkryli podczas swoich wielu wcześniejszych przyrodniczych wycieczek i wypraw.

Zapraszamy do obejrzenia galerii bardzo kreatywnych prac i urzekających ziemskich widoków.