Oferta edukacyjna ZSA w Człuchowie

Oferta edukacyjna ZSA w Człuchowie

Szanowni Państwo!

Brak bezpośredniego kontaktu z uczniami i możliwości zorganizowania Dni Otwartych w naszej szkole zmusza nas do podjęcia innych kroków przedstawienia naszej oferty edukacyjnej.

Chcielibyśmy Państwa prosić o zamieszczenie na swojej stronie internetowej - linku

strony internetowej naszej szkoły: www.zsa-czluchow.pl

Proszę młodzież klas ósmych zachęcić do tego, aby w tej formie zapoznali się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021. Na stronie również będą mogli zobaczyć jakie mamy osiągnięcia i sukcesy oraz  jak spędzamy czas nie tylko w murach szkoły, w jakich dziedzinach życia będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wyjdziemy na przeciw uczniom i rodzicom Państwa szkoły i ułatwimy podjęcie decyzji dotyczącej kolejnego etapu edukacyjnego.

W załączeniu przesyłam ulotki i plakat do wydrukowania lub wysłania uczniom drogą elektroniczną.

Z poważaniem,

Katarzyna Lisiecka – doradca zawodowy