#moja flaga

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
#moja flaga

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie !

Serdecznie zapraszamy do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia biało-czerwonej przy okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz 229 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Od 16 lat mamy możliwość wywieszania biało-czerwonej przy okazji każdej ważnej dla nas uroczystości czy rocznicy, a nie tylko podczas oficjalnych świąt. Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają flagę. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z flagą i wysłać na adres historiasp3chojnice@gmail.com. Jednocześnie wysyłając fotografię prosimy rodziców o wyrażenie zgody na publikację waszych wizerunków na stronie szkoły. Zachęcamy również do wykonania i przesłania prac plastycznych różnymi technikami, które będą przedstawiały  nasze barwy narodowe.

#Wywieśflagę #Zostańwdomu