Podróże po Europie-Hiszpania

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Ogłoszenia
Podróże po Europie-Hiszpania

Drodzy Uczniowie ,

Udostępniamy  dla Was  regulamin konkursu “Podróże po Europie-HISZPANIA”, który rokrocznie przeprowadzamy w szkołach miejskich i gminnych.

Tegoroczna edycja konkursu,  poświęcona jest tematyce  kolejnego kraju Europy, wyszukiwania informacji dotyczących ciekawych miejsc, charakterystycznych dla Hiszpanii.  Celem tego konkursu jest promocja młodych talentów, rozwijanie wyobraźni estetycznej inspirowanej pięknem Europy.

Ze względu na obecną sytuację, z którą zmaga się cały świat postanowiliśmy przeprowadzić tę edycję  konkursu drogą elektroniczną, aby zapewnić Wam  100% bezpieczeństwa. Popieramy hasło :POZOSTAŃMY W DOMACH  i nie hamujmy swoich inspiracji i talentów plastycznych.

Czekając na Wasze prace bardzo Dziękujemy  Wszystkim za Zaangażowanie i życzymy zdrowia.

Specjaliści ZSP nr 3 Chojnice