Szkolny Konkurs Czytelniczy

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Szkolny Konkurs Czytelniczy

Dnia 23.04.2018 odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas IV-V, VI-VII, wzięło w nim udział 33 uczniów. Uczniowie z klasy IV i V odpowiadając na pytania konkursowe musieli wykazać się znajomością utworów R. Kosika Feliks, Net i Nika, P. L. Travers Marry Poppins, W. B. Camerona Był sobie pies. Starsi uczniowie z klasy VI-VII zmierzyli się z powieścią o dojrzewaniu D. Terakowskiej Córka czarownic oraz historią pełną przygód Osobliwy dom Pani Peregrine R. Riggs, jak i dramatem wojennym J. Boyne Chłopiec w pasiastej piżamie. Do etapu miejsko-gminnego, który odbędzie się 26.04.2018 zakwalifikowały się:

Paulina Lewandowska (z kl. V b),

Anastazja Kobus (z kl. V a),

Nina Hajdamowicz (z kl. VII d),

Martyna Orłowska (z kl. VI a),

Natalia Glazer (z kl. VII a). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy!

Opiekunkami konkursu (skład jury) były: Marzanna Rostankowska, Elżbieta Koperska, Renata Bukowska, Ewa Murawska, Justyna Zielińska, Agnieszka Wojcik.