Wyniki konkursu ogólnopolskiego

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Konkursy kuratoryjne
Wyniki konkursu ogólnopolskiego

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu online przyznaliśmy następujące tytuły oraz dyplomy w wersji elektronicznej:
- za miejsca od I do III - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagroda,
- za miejsca od IV do X - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
- pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został imienny dyplom uznania.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z Państwa szkoły. Gratulujemy!

Ponadto uczestnik, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższy wynik w szkole otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich Konkursach „Orzeł” ze wszystkich przedmiotów, do których Państwa szkoła przystąpi w sesji jesiennej w roku szkolnym 2020/2021.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele wiadomości i telefonów z podziękowaniem za przygotowanie internetowej formy konkursów, która bardzo spodobała się dzieciom. Należą się one przede wszystkim Wam - Nauczycielom za okazane zaangażowanie, mimo bardzo licznych obowiązków, z jakimi musieliście się Państwo zmierzyć w ostatnich miesiącach. Dziękujemy za podjęcie się organizacji konkursu w szkole i bardzo miłą współpracę.

Lista z wynikami punktowymi wszystkich uczniów znajduje się w załączeniu. Dyplomy wyślemy w osobnej wiadomości e-mail do końca przyszłego tygodnia.

Aktualnie jesteśmy w końcowym etapie przygotowywania podziękowań dla Szkolnych Koordynatorów Konkursu oraz certyfikatów dla szkół, które zostaną wysłane pocztą w ciągu najbliższych kilku dni.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online
Malwina Wożała klasa 1 -21 punktów laureat, VI miejsce w kraju