Zespół Szkół Sportowych ogłasza nabór

Zespół Szkół Sportowych ogłasza nabór

Drogi Ósmoklasisto!

Przed Tobą wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie miał duży wpływ na Twoją przyszłość. Zanim dokonasz wyboru, pomyśl, wybierz rozważnie i mądrze – wybierz naszą szkołę – Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Człuchowie. To my zapewnimy Ci wszechstronne wykształcenie i przyjazną atmosferę.

Z nami nauka stanie się przyjemnością. Dzięki nam uzyskasz rzetelną wiedzę, będziesz mógł rozwijać swoje pasje, zainteresowania oraz osiągniesz życiowy sukces. O „Sportowej” mówi się, że to przyjazna szkoła. Starsze roczniki wspierają młodsze, zawsze służą radą i pomocą.

Dlaczego „Sportowa”?

- od 10 lat konsekwentnie podnosimy poziom naszej szkoły i dbamy o jej prestiż w środowisku, tym samym spełniając oczekiwania uczniów i rodziców,

- od lat jesteśmy brązową szkołą w rankingu „Perspektyw”,

- to, co nas wyróżnia, to wysoka zdawalność na egzaminach maturalnych,

- umiejętnie łączymy sport z edukacją,

- każdy z Was na pewno znajdzie dyscyplinę sportową, której będzie mógł się oddać bez reszty,

- organizujemy wyjazdy zagraniczne (Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Ukraina, Czechy),

- bierzemy udział w międzynarodowych projektach wymiany uczniowskiej,

- nasza szkoła oferuje bardzo wysoki poziom nauczania języka angielskiego,

- u nas możesz nauczyć się również języka włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego,

- posiadamy nowoczesne pracownie przedmiotowe (biologiczna, chemiczna) oraz laboratoria językowe,

- dysponujemy doskonałą bazą sportową,

- chętni mogą też poznać smak służb mundurowych (klasy o module mundurowym),

- „Sportowa” wszystkim jest „po drodze” – w jednym miejscu skupiamy bazę edukacyjną, sportowo-rekreacyjną i noclegową.

Nie wahaj się! Już dziś dokonaj wyboru! Czekamy na Ciebie od 15 do 22 czerwca 2020 (to czas w którym należy złożyć wniosek o przyjęcie do naszej szkoły)! Krótki termin wyznaczony na składanie wniosków rekrutacyjnych poprzedza próby sprawności fizycznej, których zaliczenie jest niezbędnym warunkiem przyjęcia kandydata do naszej szkoły. W związku z tym już teraz wejdź na stronę www.zss.czluchow.org.pl (zakładka rekrutacja LOS) i pobierz wniosek! Znajdź nas również na FB i dowiedz się więcej.

Zespół ds. promocji szkoły

w Liceum Ogólnokształcącym Sportowym