Nasze Stypendystki!

Nasze Stypendystki!

Z wielką dumą informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły, Amelia Pawlak z klasy VId i Nicola Szreder z klasy VIIc, znalazły się na liście laureatów Stypendium Burmistrza Miasta Chojnice dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Pasją dziewczyn jest taniec i akrobatyka. Amelia i Nicola reprezentują naszą szkołę i miasto w licznych turniejach rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej, na których odnoszą spektakularne sukcesy. Swoje taneczne umiejętności dziewczyny prezentują nam również podczas wielu szkolnych uroczystości. Nasze stypendystki to uczennice niezwykle pilne i ambitne. Osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce. Ponadto reprezentują szkołę w konkursach przedmiotowych. Obie mogą pochwalić się również talentem recytatorskim. Stypendium burmistrza pozwoli zarówno Amelii, jak i Nicoli na dalsze rozwijanie tanecznych umiejętności na parkiecie, a także promowanie naszego miasta przez udział w krajowych i międzynarodowych konkursach.

Gratulujemy Wam Dziewczyny! Jesteśmy bardzo dumni z Waszych dokonań, życzymy jeszcze wielu sukcesów!