Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR`2020

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy, Konkursy kuratoryjne, Ogłoszenia
Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR`2020

SPEKTAKULARNY SUKCES W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE „KANGUR MATEMATYCZNY 2020”

Ależ mamy zdolnych uczniów!

W dniach 02-05.05.20r. blisko stu uczniów naszej szkoły przystąpiło do najpopularniejszego na świecie Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny" i uzyskali niesamowicie satysfakcjonujące wyniki.

Lista wyników

Dwóch reprezentantów naszej szkoły uzyskało bardzo dobry wynik, a aż pięcioro zdobyło wyróżnienie.

Dyplom i nagrodę za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

1.S.Homa (klasa IV b) ,

2.M.Majer (klasa VII b) ,

Natomiast dyplom i nagrodę za wyróżnienie otrzymują:

1.N.Piesik (klasa III a)

2.M.Prabucka (klasa V b)

3.W.Piesik (klasa V d)

4.M.Gibowska (klasa VI a)

5.P.Lica (klasa VII a)

Wszystkim Uczestnikom, a w szczególności ww. składamy szczere gratulacje i życzenia dalszych sukcesów związanych z matematyką.

Przekazujemy także serdeczne podziękowanie wychowawcom, nauczycielom matematyki, a przede wszystkim rodzicom i opiekunom uczestników za pomoc w sprawnym przebiegu konkursu.

O szczegółach dotyczących wręczenia dyplomów i nagród poinformujemy Was w najbliższym czasie.

W pliku pdf znajdują się wyniki wszystkich uczestników.

Pozdrawiamy serdecznie-Wasi Matematyce z SP3 :)

„Kangur Matematyczny" w niezawodny sposób integruje dzieci i młodzież całego świata, bowiem w tym samym dniu uczniowie niemal wszystkich krajów Europy, a nawet Chin, Kanady, Australii czy RPA rozwiązują, w zależności od wieku, takie same zadania.
Kangur jest formą wspólnej intelektualnej zabawy a także okazją do popularyzacji matematyki.