Rekrutacja "Zdolni z Pomorza"

Rekrutacja

Od zeszłego tygodnia trwa rekrutacja do projektu "Zdolni z pomorza - powiat chojnicki" dla uczniów klas 6 i 7 szkoły podstawowej. W ramach projektu uczestnicy uzyskują dostęp do rożnego rodzaju form wsparcia:

- zajęcia pozalekcyjne

- obozy naukowe

- warsztaty uniwersyteckie

- konkurs projektów

- liga zadaniowa

- opieka mentorska

- letnie i zimowe obozy wakacyjne

W tym roku szkolnym wielu obecnych uczestników projektu na poziomie szkoły podstawowej przechodzi do grup ponadpodstawowych. W ten sposób jest wiele wolnych miejsc dla uczniów na poziomie szkoły podstawowej. Prosimy o rozpowszechnienie informacji o rekrutacji wśród uczniów. Jeżeli to możliwe to umieszczenie linka do rekrutacji na stronie internetowej szkoły. Osoba nominującą w procesie rekrutacji do projektu może być rodzić/opiekun prawny lub nauczyciel. Wnioski można składać do 26 czerwca 2020 r. do PPP w Chojnicach.

Szczegóły na stornie

Z poważaniem: