Pożegnanie śp.Kazimiery Lizakowskiej

Pożegnanie śp.Kazimiery Lizakowskiej

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” (Mt 1,1-18)

Z przykrością i wielkim bólem dzielimy się  wiadomością, która dotknęła naszą szkolną społeczność.  Dnia 27 lipca 2020 roku zmarła nasza emerytowana koleżanka, długoletni nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach

Śp. Kazimiera Lizakowska

– wspaniały, wybitny pedagog edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca wielu uczniowskich pokoleń, opiekun drużyn zuchowych i harcerskich oraz przede wszystkim dobry, ciepły, uczynny człowiek. Pani Kazimiera uczyła w naszej szkole przez 32 lata. Była osobą niezwykle empatyczną i bardzo oddaną swojej pracy, wzorem dla młodszych stażem nauczycieli. Zawsze gotowa do pomocy, dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą. Była nauczycielem  z powołania i pasji. Kochała swoją niełatwą profesję, jej  poświęciła się z wielkim oddaniem i sumiennością, a dobro dziecka było dla niej niezmiennie najważniejsze.

Kaziu – żegnamy Cię, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Odpoczywaj w pokoju!

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 29 lipca 2020 roku o godz. 13:30 w Kaplicy Domu Pogrzebowego w Chojnicach. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Chojnicach. Różaniec w kaplicy przy starym szpitalu o godz. 17:30