Nowy rok szkolny - startujemy!

| Opublikowane w: Aktualności, Ogłoszenia
Nowy rok szkolny - startujemy!

Nowy rok szkolny – startujemy!

Nasz powrót do szkolnych ław w roku szkolnym 2020/2021 ma miejsce  w dobie pandemii covid-19, odbywa się więc  z wieloma zmianami, do których musimy się wdrożyć i przyzwyczaić.

Czekają na nas odpowiednio przygotowane sale lekcyjne. W nich teraz skupiać się będzie nasza nauka i czas między kolejnymi zajęciami. Rozbudowane zostało zaplecze sanitarno – higieniczne placówki  bardzo potrzebne i wymagane w tym jakże trudnym pandemicznym czasie. Powoli wdrażamy się do nowych zasad bycia uczniami, przyzwyczajamy się do nowych obowiązków i zasad, które w naszej szkole obowiązują.

We wtorkowe przedpołudnie powitaliśmy serdecznie tegorocznych pierwszoklasistów, uroczyście pasowanych na uczniów przez dyrektora szkoły. Najmłodsi ochoczo i z wielką werwą dołączyli do naszego uczniowskiego grona. Cieszymy się , że jesteście tu z nami!

Wszystkim uczniom życzymy udanego roku szkolnego. Przyzwyczajmy się do panujących zmian w nowej rzeczywistości szkolnej. Najważniejszy jest teraz wymóg bezpieczeństwa i zachowania reżimu sanitarnego. Tak wiele od tego zależy. Zdrowie nasze i innych  wokół jest wielką wartością i należy je szanować. Od nas zależy, aby każdy wokół czuł się bezpiecznie, pewnie i komfortowo!