Środki do dezynfekcji używane w szkole

Środki do dezynfekcji używane w szkole

TRISEPT MAX

Skład: alkohol etylowy 96% (73% objętości w produkcie), alkohol izopropylowy, gliceryna, woda destylowana

Zastosowanie: Produkt służący do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym. Produkt do powszechnego stosowania oraz do zastosowania w obszarze medycznym.TRISEPT MAX przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego.

Działanie: wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze

Sposób użycia:

1.Umyj ręce wodą i mydłem, następnie dokładnie wytrzyj

Produkty do dezynfekcji rąk, takie jak TRISEPT MAX, mogą być nieskuteczne gdy skóra rąk jest zanieczyszczona.

2. Spryskaj dłonie środkiem dezynfekującym TRISEPT MAX

Użyj wystarczającej ilości produktu tyle, aby cała ręka była pokryta preparatem.

3. Potrzyj ręce

Staraj się pokryć skórę obiema rękami.

4. Nie wycieraj, ani nie osuszaj rąk.

5. Odczekaj, aż środek do dezynfekcji rąk całkowicie wyschnie

Uwaga! Przy długotrwałym stosowaniu produkt może powodować suchość skóry rąk.

Spełnia poniższe normy:

• PN-EN 1500:2013 skuteczność biobójcza w stosunku do szczepu Escherichia coli.
  • PN-EN 13727+A2:2015-12 -skuteczność bakteriobójcza produktu do szczepów Escheriachia coliStaphylococcus aureusPseudomonas aeruginosaEnterococcus hirae.
  • PN-EN 13624:2013 -skuteczność biobójcza w stosunku do szczepu Candida albicans.
  • PN-EN 12791+A1:2017-12 -skuteczność biobójcza produktu w stosunku do naturalnej mikroflory rąk probantów.
  • PN-EN 14476:2013+A2:2019-08  działanie wirusobójcze – aktywność zarówno wobec wirusów bezosłonkowych, jak i osłonkowych w obszarze medycznym.
  • PN-EN 13697+A1:2019-08 – skuteczność biobójcza produktu w stosunku do szczepów Staphylococcus aureusPseudomonas auruginosaEscherichia coliEnterococcus hiraeCandidia albicansAspergillusbrasilensis.

• TRISEPT COMPLEX

• Działanie: wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze

Skład: alkohol etylowy 100% (70% masy produktu), woda, alkohol tetra-butylowy             Zastosowanie:Płyn do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk, powierzchni oraz urządzeń. Produkt o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym służący  do dezynfekcji higienicznej  i chirurgicznej rąk, powierzchni i urządzeń, mających i nie mających kontaktu z żywnością. TRISEPT COMPLEX przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego.

• Sposób użycia:

1.Umyj ręce wodą i mydłem, następnie dokładnie wytrzyj

Produkty do dezynfekcji rąk, takie jak TRISEPT COMPLEX, mogą być nieskuteczne gdy skóra rąk jest zanieczyszczona.

2. Spryskaj dłonie środkiem dezynfekującym TRISEPT COMPLEX

3. Potrzyj ręce

Staraj się pokryć skórę obiema rękami.

4. Nie wycieraj, ani nie osuszaj rąk.

5. Odczekaj, aż środek do dezynfekcji rąk całkowicie wyschnie

Uwaga! Przy długotrwałym stosowaniu produkt może powodować suchość skóry rąk.

Spełnia poniższe normy:

• PN-EN 1500:2013 skuteczność biobójcza w stosunku do szczepu Escherichia coli.
  • PN-EN 13727+A2:2015-12 -skuteczność bakteriobójcza produktu do szczepów Escheriachia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa i Enterococcus hirae.
  • PN-EN 13624:2013 -skuteczność biobójcza w stosunku do szczepu Candida albicans.
  • PN-EN 12791+A1:2017-12 -skuteczność biobójcza produktu w stosunku do naturalnej mikroflory rąk probantów.
  • PN-EN 14476:2013+A2:2019-08  działanie wirusobójcze – aktywność zarówno wobec wirusów bezosłonkowych, jak i osłonkowych w obszarze medycznym.
  • PN-EN 13697+A1:2019-08 – skuteczność biobójcza produktu w stosunku do szczepów Staphylococcus aureus, Pseudomonas auruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Candidia albicans i Aspergillus brasilensis.