Święto Edukacji Narodowej`2020

Święto Edukacji Narodowej`2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej`2020
wszystkim nauczycielom i pracownikom życzę dużo szczęścia i radości
z wykonywanej pracy w szkole i przedszkolu, sukcesów zawodowych oraz przede wszystkim dobrego zdrowia.
Niech los sprzyja nam w tej niełatwej misji, jaką stała się współczesna edukacja, wychowanie i funkcjonowanie szkolnictwa!

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach

Życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej nauczyciele  odebrali także pośrednictwem werbinarium szkoleniowego G Suite i wideokonferencji przygotowanej przez Dyrektora ZSz-P nr 3 w Chojnicach.

Serdeczne gratulacje płyną do szczególnie wyróżnionych nauczycieli uhonorowanych nagrodami z okazji nauczycielskiego święta:

Nagroda Pomorskiego Kuratora Oświaty – pani Zenobia Spichalska

Medal Komisji Edukacji Narodowej – panie Renata Bukowska i Mirosława Machowska-Kluth

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę – pani Katarzyna Pakmur, pan Piotr Skorupski

Medal Złoty za Długoletnią Służbę – pani Ilona Szramka

Nagroda Burmistrza Miasta – panie Ewa Sawicka i Weronika Rapir

Drogą elektroniczną przekazano także okolicznościowe dyplomy i gratulacje dla 16 nauczycieli i 13 pracowników administracji i obsługi wyróżnionych tegoroczną Nagrodą Dyrektora ZSz-P nr 3 w Chojnicach.

Wszystkim pracownikom serdecznie gratulujemy!

życzenia od Burmistrza Chojnic