Pomoc dla Ani-aktualizacja z dn.26.10

Pomoc dla Ani-aktualizacja z dn.26.10

Dziękujemy akcja zakończona pełnym sukcesem;)

Dyrektor szkoły zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla naszej uczennicy Ani i jej rodziny, której w dniu dzisiejszym 20 października spaliło się mieszkanie. Jeżeli możecie Państwo pomóc, to prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i wskazaniem pomocy jaką moglibyście Państwo udzielić.

Rodzina Ani potrzebuje: pościel, kołdry, poduszki, artykuły szkolne,wyposażenie kuchni, tapczan.

W imieniu Mamy, Ani i Rodzeństwa składamy podziękowania za okazaną pomoc. W ciągu tych kilku dni dzięki Państwa pomocy i zaangażowania Pana Burmistrza udało się zebrać całe nowe wyposażenie mieszkania, które zostanie wkrótce wyremontowane. Pozostaje jeszcze prośba o pomoc w dostarczeniu Rodzinie podstawowych pomocy szkolnych min. zeszytów, bloków, długopisów, kredek, farbek, przyrządów geometrycznych etc.

Serdecznie Dziękuję za Najcudowniejszy Dar Serca i za to, że Zawsze można liczyć na Państwa bezinteresowną pomoc.

Życząc Zdrowia, Dbajmy o Siebie,

Dyrektor Karol Kołyszko