Wojewódzki etap turnieju BRD

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Wojewódzki etap turnieju BRD

Po zwycięstwie w miejskim i powiatowym etapie turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w finale wojewódzkim.

W dwudniowych zawodach, które odbyły się w Garczynie koło Kościerzyny zmierzyło się 21 najlepszych ekip Pomorza. Rywalizacja objęła cztery etapy. Początkowo uczestnicy wykazywali się znajomością przepisów podczas przejazdu po miasteczku ruchu drogowego. W kolejnej fazie turnieju drużyny egzaminowane były z zakresu pierwszej pomocy. Dzień pierwszy turnieju, dla zawodników kończył się rowerowym torem przeszkód. Drugiego dnia uczestnicy rozwiązywali test wiedzy z przepisów ruchu oraz poznali wyniki turnieju.

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Mindak, Wiktoria Żmuda Trzebiatowska, Kornel Werner i Mateusz Meyer, zajęła 13 miejsce. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Opiekunem szkolnej drużyny jest Joanna Jaster.