Szkoła otrzymała prezent na swoje święto!

Szkoła otrzymała prezent  na swoje święto!

Szkoła otrzymała prezent  na swoje święto!

Wspaniały, nowoczesny, nieszablonowy, długo oczekiwany prezent dla naszej szkoły właśnie do niej  trafił! Jaki to souvenir? Instalacja fotowoltaiczna i wiatrowa jest już zamontowana na dachach sportowej i nowej części szkoły. W dniu rocznicy nadania szkole imienia, 25 listopada 2020 roku odbył się odbiór końcowy prac związanych z tym zadaniem inwestycyjnym. Osiemdziesiąt paneli słonecznych, trzy wiatraki  gotowe są do podjęcia zadań produkowania czystej, naturalnej energii, która zasili  potrzeby placówki. Szkoła staje się producentem energii za darmo! Ogniwa fotowoltaiczne będą przetwarzać  promienie słoneczne w prąd i pracować dla nas od świtu do zmierzchu przez cały rok! Tu i teraz nasze dążenia, plany urzeczywistniły się, stajemy się bardziej przyjaźni środowisku oraz wkrótce zmniejszą się … nasze opłaty za pobór energii! Realizacja obu tych zamierzeń bardzo nas satysfakcjonuje i cieszy!