Wizyta w przytulisku

| Opublikowane w: Aktualności
Wizyta w przytulisku

27 listopada na godzinie wychowawczej klasa 6a uczestniczyła w sposób zdalny w KAMPANII PROMOCYJNO - EDUKACYJNA pt. "KTO KOCHA ZWIERZĘTA, TEN O NICH PAMIĘTA" organizowanej przez Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt w ramach Zadania Publicznego współfinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Chojnicach. Rozmawialiśmy o tym jak można wspomóc Przytulisko, o adopcji zwierząt, humanitarnym traktowaniu zwierząt oraz roli zwierzaków w życiu każdego człowieka. Uczniowie pokazywali przez kamerkę swoje zwierzęta domowe i opowiadali o opiece nad nimi. W sobotę 10 uczniów odwiedziło Przytulisko przynosząc dary dla bezdomnych kotów i psów. Pani Agnieszka, kierownik Chojnickiego Przytuliska, opowiedziała nam o pracy w schronisku, o zwierzętach, które w nim mieszkają oraz oprowadziła nas po terenie schroniska. Uczniowie wykonali plakaty zachęcające ludzi do adopcji zwierząt mieszkających w schroniskach dla zwierząt.