MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „Czego boją się chojnickie dzieci”

| Opublikowane w: Konkursy
MIEJSKI  KONKURS  PLASTYCZNY „Czego boją się chojnickie dzieci”

29.05.2018 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Czego boją się chojnickie dzieci”, ogłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnicach, Stowarzyszenie LekTURa, Urząd Miejski w Chojnicach oraz Chojnickie Centrum Kultury.
Zadaniem dzieci było zilustrowanie źródła swojego lęku (obecnego bądź z wczesnego dzieciństwa), odpowiedzenie na pytanie: Czego najbardziej się boję? Jury zapoznało się z nadesłanymi pracami plastycznymi i przyznało wyróżnienia dla:
― Oliwiera Skiby, klasy I „a”,
― Zofii Kimel, z klasy II „b”.
Wszyscy uczestnicy konkursu ― Karol Żywicki, Patrycja Lica, Zofia Wegner, Natasza Piesik, Karol Brunka, Tomasz Górny, Oliwier Bonik, Liliana Dąbkowska (z klasy I „a”), Adrian Wałdoch, Remigiusz Moskal, Dominik Rostankowski (z klasy II „b”), Sandra Werner, Nadia Guziewicz (z klasy II „c”), Martyna Sarnowska (z klasy III c), Paulina Leszczyńska      (z klasy III „d”) zostali zaproszeni do Biblioteki Miejskiej na spotkanie z Grzegorzem Szlangą, autorem książki Czego boją się chojnickie dzieci i otrzymali autorską książkę ze specjalną dedykacją.
Prace plastyczne zostały wykonane pod kierunkiem wychowawcy świetlicy p. Agnieszki Wojcik.