Ferie zimowe-czas odpoczynku! Wyłącz komputer!

Ferie zimowe-czas odpoczynku! Wyłącz komputer!

Drodzy Rodzice i Uczniowie naszej „Trójeczki” jutro zaczynają się ferie zimowe. Niestety nie możemy jak zawsze zaoferować Wam naszej szerokiej oferty zajęć świetlicowych i sportowych.

Pomimo sytuacji związanej z pandemią od jutra odbędą się półkolonie dla niewielkiej grupy uczniów klas I – IV. Zajęcia poprowadzą nauczyciele naszej szkoły. Będą to zajęcia świetlicowe, sportowe i jak tylko to będzie możliwe zajęcia na powietrzu, oczywiście na boiskach szkoły. Zawsze pamiętać musimy o rygorze sanitarnym.

Mamy jednak nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie odpoczną od komputerów, bo sposobów na spędzanie czasu wolnego jest bardzo dużo, o czym przypomną Wam nasi specjaliści w osobnym artykule. Zachęcamy, żeby się z nim zapoznać i może znajdziecie w nim coś interesującego dla siebie.

Mamy również nadzieję, że po feriach zimowych znowu nasza szkoła zapełni się gwarem naszych uczniów. Tęsknimy za Wami i czekamy na Was w naszej szkole.

Do zobaczenia

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy SP 3