III Powiatowy konkurs kolęd

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne, Ogłoszenia
III Powiatowy konkurs kolęd

Dwie uczennice, które reprezentowały naszą szkołę w III Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim odniosły sukces. Maria Woźniczka zajęła 1 miejsce, a Jessica Zakrzewska otrzymała wyróżnienie. Obie dziewczynki z klasy 6b. W tym roku ze względu na obostrzenia konkurs odbył się w wersji online. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Silnie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie reprezentowali placówki oświatowe z miasta i gminy Chojnice oraz powiatu chojnickiego. Marysia zagrała na keyboardzie i zaśpiewała kolędę “Silent Night”, a Jessica zaśpiewała “All I want for Christmas is you.” Szkolnym koordynatorem konkursu była Joanna Woźniczka. Gratulujemy !!!