Zimowisko 2021

Zimowisko 2021

W drugim tygodniu ferii w naszej szkole odbyło się zimowisko sportowe. W związku z pandemią COVID-19 w zajęciach mogła wziąć udział ograniczona ilość uczestników (maksymalnie 12 dzieci). Zimowisko trwało od poniedziałku do piątku i każdego dnia mieliśmy 2h na gry i zabawy. Długa przerwa w zajęciach spowodowana obostrzeniami sprawiła, że dzieci bardzo aktywnie brały udział we wszystkich ćwiczeniach. Bardzo dużą popularnością cieszyły się takie dyscypliny jak: piłka nożna, unihokej, czy roller surfer.  W każdych zajęciach staraliśmy się nie tylko skupiać uwagę na fizyczności, ale również angażować dzieci do myślenia i rozwiązywania problemów poprzez sport. Czas spędzony na zimowisku sprawił dzieciom wiele radości, o czym może świadczyć niemal stu procentową frekwencja i uśmiechy na twarzach po każdych zajęciach.