Śpiewać każdy może

| Opublikowane w: Konkursy
Śpiewać każdy może

29 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej „Śpiewać każdy może”. Swoje talenty prezentowali soliści, duety oraz jeden zespół z miejskich i gminnych szkół powiatu chojnickiego. Konkurs był dedykowany dla uczniów klas IV-VII. Jury, p. Hanna Kiedrowicz, p. Hanna Butkiewic p. Karol Ostrowski wyłoniło tegorocznych zwycięzców :

I m. Oliwia Kiedrowicz (SP1 Chojnice)

II m Zespół Wokalny z SP Silno

II m. Maria Dudzińska SP Charzykowy

III m. Małgorzata Drzewicka SP Silno

III m. duet Roksana Skwierawska i Amelia Pawlak SP3

Wyróżnienia przypadły Aleksandrze Kapischce i Karolinie Juda (SP Charzykowy), Julii Stasierowskiej (SP Ogorzeliny), Mai Dykier  (SP 1  Chojnice) oraz Wiktorii Woronieckiej  (SP 3  Chojnice). Dyplomy oraz nagrody dla wszystkich uczestników zostały uroczyście wręczone przez wicedyrektor szkoły p. Zofię Myszkę.

Zwycięzcom bardzo gratulujemy wyśpiewanych laurów!!!

Organizatorami konkursu byli p. Lucyna Bardelska, p. Hanna Kiedrowicz, p. Katarzyna Ginter oraz p. Wojciech Przytarski.