Oh, yes! Mamy laureatów Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z J. Angielskiego!

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy kuratoryjne
Oh, yes! Mamy laureatów Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z J. Angielskiego!

Na stronie organizatorów pojawiły się już wyniki tegorocznego konkursu z j. angielskiego organizowanego przez Pomorskie Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz II LO im. dr. Władysława Pniewskiego w Gdańsku. Do konkursu przystąpiło 147 uczniów z Pomorskiego. Wśród 39 laureatów - dwoje uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach! Po najwyższy triumf w tym prestiżowym konkursie przedmiotowym i tytuły Laureatów sięgnęli w jakże trudnych pandemicznych czasach Wiktoria Kroplewska z klasy VIIIa oraz Krzysztof Pestka z klasy VIIa. Brawa dla Nich! Za wysiłek, dążenie do celu, pracowitość, rozwijanie swoich zainteresowań oraz dobre nastawienie do zdobywania wiedzy i umiejętności mimo zdalnego kontaktu z prowadzącym nauczycielem przedmiotu! Wielkie uznanie dla uczniów! Gratulacje dla nich, dla ich rodziców, dla nauczyciela prowadzącego uczniów, pani Barbary Trzebiatowskiej z SP nr 3. Trudne wyzwania hartują i są też źródłem wielkiej satysfakcji!

Wiktorii, ósmoklasistce  gratulujemy również świetnie napisanych próbnych egzaminów końcowych z punktacją 100% z języków, polskiego i angielskiego. Tak trzymaj Wiktorio!