Laury w ogólnopolskim konkursie z biologii

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy
Laury w ogólnopolskim konkursie z biologii

Laury w ogólnopolskim konkursie z biologii przeprowadzonym na internetowej platformie edukacyjnej`2020/2021

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim Wielkim Konkursie Edukacyjnym z biologii „Planeta i życie” i chemii „Odkrycia i reakcje”. Szkolnym koordynatorem konkursów była p. Aldona Seregiet.

Konkurs z biologii „Planeta i życie” odbył sie 23 marca w formie testu na platformie edukacyjnej. W roku szkolnym 2020/2021 przeprowadzany był w trzech kategoriach wiekowych: KAT. 1 - uczniowie klas V – VI;  KAT. 2 - uczniowie klas VII – VIII; KAT. 3 - uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Uczennica naszej szkoły Nicola Szreder z klasy 8c świetnie poradziła sobie z biologicznymi zagadnieniami uzyskując 28 punktów na 30 możliwych do zdobycia. Ten wynik dał jej 3 prestiżowe miejsce w kraju! Od organizatora otrzymała dyplom, książkę i list gratulacyjny. Gratulacje dla zdolnej uczennicy przesyłają  nauczyciele prowadzący Nicolę, panie Bernadeta Kolarzyk i Aldona Seregiet. My, społeczność szkolna dołączamy do gratulacji i przekazujemy wyrazy uznania! Brawo Nicola!

Nicola oraz Marianna także wzorowo spisały się podczas ogólnopolskiego konkursu z chemii.

Konkurs z chemii „Odkrycia i reakcje” odbył się 25 marca również w formie testu na platformie edukacyjnej. W roku szkolnym 2020/2021 przeprowadzany był w dwóch kategoriach wiekowych: KAT. 1- uczniowie klas VII – VIII;  KAT. 2 - uczniowie szkół ponadpodstawowych

Uczennice naszej szkoły Marianna Gibowska z klasy 7a i Nicola Szreder z klasy 8c  uzyskały 26 punktów na 30, co stanowi najwyższy wynik w szkole i przede wszystkim powód do dumy!