4a i Oliwier Landowski z 5a wśród laureatów powiatowego konkursu Zaborskiego Parku Krajobrazowego pn. „Pomóżmy ptakom przetrwać zimę”

| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy

4a oraz Oliwier Landowski z 5a wśród laureatów powiatowego konkursu Zaborskiego Parku Krajobrazowego pn. „Pomóżmy ptakom przetrwać zimę”

Organizator  - Zaborski Park Krajobrazowy podsumował tegoroczną edycję konkursu podkreślając, że uczniowie rywalizujący w konkursie mieli pełne ręce pracy dokarmiając skrzydlatych podopiecznych podczas minionej długiej, mroźnej zimy!

Na konkurs wpłynęło dziewiętnaście prac plastycznych. Mając na uwadze regulaminową trafność wyboru miejsca dokarmiania ptaków, systematyczność i sposoby dokarmiania, poczynione obserwacje, wymowę ekologiczną, pomysłowość i oryginalność pracy oraz jej walory estetyczne, dokonano końcowej oceny.
Miło jest wśród laureatów powitać klasę  4a oraz Oliwiera Landowskiego z 5A, którzy zajęli III miejsce.

Na sukces w powiatowym konkursie uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Bernadety Kolarzyk.

Gratulujemy!

Na fotografii - konkursowa praca plastyczna