NAUCZANIE HYBRYDOWE- KLASY 1-3

Zgodnie z decyzją Rządu w naszym województwie od 26 kwietnia 2021r.  obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. Od poniedziałku 26 kwietnia  funkcjonują klasy 1-3  w trybie mieszanym, czyli hybrydowym.

Podajemy ogólne procedury  organizacji pracy w klasach 1-3 w naszej szkole od 26 kwietnia

Szkoła pracuje w dalszym ciągu w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Wszystkie dotychczas obowiązujące zasady reżimu sanitarnego zostają nadal utrzymane.

Przypominamy o dezynfekcji/ częstym myciu  rąk, zasłanianiu twarzy maseczką, dystansie społecznym oraz nadal obowiązującym zakazie wchodzenia do szkoły osób postronnych.

Klasy, które będą uczyły się stacjonarnie – w szkole rozpoczynają lekcje od godz. 8.00 i wchodzą/wychodzą ze szkoły  dotychczas przydzielonymi wejściami. Również przydzielone świetlice działają tak jak dotychczas.

Gimnastyka korekcyjna, j. angielski, religia funkcjonują bez zmian. Zajęcia logopedyczne odbywają się w porozumieniu z wychowawcą klasy i logopedą.

Stołówka działa normalnie, od poniedziałku 26 kwietnia 2021r. według przyjętego harmonogramu korzystania z niej, w reżimie sanitarnym. Obiady dla dzieci przychodzących do szkoły w trybie stacjonarnym będą wydawane jak dotychczas. Natomiast dla uczniów uczących się danego dnia zdalnie opłata za obiad zostanie naliczona na poczet przyszłego okresu (miesiąca) lub opłaty za obiad mogą zostać zwrócone rodzicom na indywidualną prośbę skierowaną do p. intendentki.

Ze stołówki  korzystają wyłącznie uczniowie, którzy w danym dniu uczą się w szkole.

Zajęcia dodatkowe np. rewalidacja, terapia, zajęcia logopedyczne, z psychologiem, pedagogiem itp. będą realizowane w tygodniowym rozkładzie w porozumieniu z nauczycielami prowadzącymi i wychowawcą klasy.

Prosimy o organizację zajęć dodatkowych, np. rewalidacja, terapia, logopedyczne, z psychologiem, pedagogiem itp.( oczywiście w reżimie sanitarnym) w czasie, gdy uczniowie uczą się w danym dniu w szkole.

Organizacja zajęć w klasie sportowej 3b będzie odbywać się na terenie szkole w uzgodnieniu z wychowawcą klasy, nauczycielem prowadzącym, rodzicami i dyrekcją szkoły.

1c

2c