| Opublikowane w: Aktualności, Konkursy

1.ORGANIZATOR:

Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 3

89-620 Chojnice

(odpowiedzialni: Barbara Łącka, Katarzyna Szczepańska )

2. CEL KONKURSU:

- PROMOCJA MŁODYCH TALENTÓW;

- ROZWIJANIE  WYOBRAŹNI  I   WRAŻLIWOŚCI   ESTETYCZNEJ;

- POZNAWANIE  METOD RYSOWANIA PROJEKTU  POPRZEZ  SAMODZIELNĄ   DZIAŁALNOSĆ  PLASTYCZNĄ ORAZ ROZWÓJ WIZJI PRZESTRZENNYCH.

3.ZASADY UCZESTNICTWA:

1. KONKURS SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW.

I ETAP (faza projektu) Należy wykonać projekt rzeźby ceramicznej, która mogłaby zająć jakąś określoną przez autora przestrzeń szkolną). PRACE PO WYKONANIU  NALEŻY ZESKANOWAĆ LUB ZROBIĆ DOBREJ JAKOŚCI ZDJĘCIE i wysłać na adres e-mail: barbara.lacka@sp3.chojnice24.pl do dnia 12.V 2021 (czwartek)

W tytule @ należy wpisać: Projekt ceramiczny.

II ETAP (faza realizacji) Do II etapu przejdzie 5-7 osób, które wykonały najciekawsze projekty  rzeźbiarskie. Wykonanie prac będzie możliwe 14 maja 2021 r(piątek). podczas warsztatów ceramicznych, które odbędą się w naszej szkole. Osoby, które się zakwalifikują do tego etapu, zostaną poinformowane drogą @ 12 maja 2021(środa). Spośród osób biorących udział w warsztatach zostaną wyłonione i nagrodzone trzy osoby, które wykonały najciekawszą rzeźbę ceramiczną.

2. W KONKURSIE BIORĄ UDZIAŁ DZIECI SZKOŁY PODSTAWEJ.

3. TECHNIKA PLASTYCZNA – DOWOLNA.

4. FORMAT PRACY A4 lub A-3

4. OCENA PRAC:

Prace będą oceniane   wg   następujących   kryteriów :

-zgodność z tematem  ,

-samodzielność wykonania,

-estetyka wykonania

ORGANIZATORZY   KONKURSU     PRZEWIDUJĄ    DLA    AUTORÓW     NAJLEPSZYCH    PRAC   DYPLOMY  I   NAGRODY     RZECZOWE, KTÓRE BĘDĄ PRZEKAZANE PODCZAS II ETAPU KONKURSU, NA WARSZTATACH CERAMICZNYCH 14 V 2021R.

WYNIKI KONKURSU  ZOSTANĄ ZAMIESZCZONE NA STRONIE http://www.sp3.chojnice24.pl w  zakładce „KONKURSY”.