Bezpłatny kurs programowania dla dzieci 7-11 lat

Bezpłatny kurs programowania dla dzieci 7-11 lat

Dzień dobry,

nazywam się Ruben Lech i koordynuje projekt „Wakacje z Programowaniem”, który przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 11 lat.

Projekt umożliwia skorzystanie z całkowicie darmowego kursu on-line, dzięki któremu dzieci nauczą się podstaw programowania w języku „Scratch”.

W załączniku znajduje się broszura zawierająca szczegółowe informacje odnośnie przebiegu i organizacji kursu.

W celu skorzystania z warsztatów rodzic powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej.

Treść do zamieszczenia:

Warsztaty „Wakacje z Programowaniem”

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia z programowania dla najmłodszych. Kurs oparty jest o platformę ”Scratch” i skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 11 lat.  Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści.

Zapisy i Harmonogram warsztatów
Broszura Informacyjna